Află aici orașele unde Kaufland face angajări !

       Kaufland angajează manageri de magazine în orasele : Petroşani, Deva, Hunedoara,Alexandria, Bacău, Bistriţa, Brăila, Bucureşti, Câmpulung Moldovenesc, Caracal, Caransebeş, Craiova, Curtea de Argeş, Drobeta-Turnu-Severin, Galaţi, Gheorgheni, Gherla, Iaşi, Mioveni, Orăştie,  Piteşti, Ploieşti, Râmnicu-Vâlcea, Reghin, Reşiţa, Sebeş, Sibiu, Slatina, Târgu-Jiu, Timişoara, Tîrgu-Mureş, Vatra Dornei.

kaufland

Candidatul ideal pentru acest post :

• Studii superioare şi cunoștințe de limba engleză
• Experiență de conducere și lucru în mediu procedural; Cunoașterea mediului de business/ retail
• Bune abilități de coordonare și motivare a unei echipe dinamice; Foarte bune abilități de comunicare
• Dinamism și atitudine proactivă orientată spre rezolvarea problemelor, flexibilitate, adaptabilitate
• Disponibilitate la relocare

Descrierea jobului:

În calitate de Manager Magazin vă veţi ocupa de conducerea, coordonarea și controlul optim al activităților și angajaților, de motivarea și dezvoltarea profesională a acestora, de implementarea și respectarea standardelor conform politicii companiei şi de realizarea planului de vânzari și a inventarelor dar şi de respectarea bugetelor. Veţi supraveghea întreaga funcționare a magazinului asigurându-vă de disponibilitatea produselor la raft, a afişării corecte a preţurilor şi corectitudinii comenzilor respectând sistemele informatice și procedurile valabile la nivel de magazin. În probleme juridice, comerciale și administrative în relația cu autoritățile veţi reprezenta magazinul cu responsabilitate.

Poti aplica CV-ul tău pe site-ul www.kaufland.ro/ cariere
[slideshow_deploy id=’17330′]