ATENȚIE! Se ia curentul în județul HUNEDOARA! Vezi unde!

Pentru lucrările anuale de reparaţii şi întreţinere instalaţii şi reţele electrice, precum şi posturi de transformare, E – Distribuţie Banat anunţă întreruperea furnizării energiei electrice în timpul lucrărilor după programul indicat mai jos.


Zona MT JT Retea Deva- judetul Hunedoara

Luni , 16 Iulie 2018

REEA 09:00 – 16:00
SIMERIA, G. Coşbuc, I. Creangă (parţial), Libertăţii (parţial), Teilor (parţial), A. Vlaicu (parţial), 1 Mai, Biscaria (parţial), Preot Nistor Socaciu (parţial), P. Rareş, Progresului (parţial), I.B. Deleanu 09:00 – 17:00
BÂRCEA MICĂ (parţial); CĂRPINIŞ (parţial); TÂMPA (parţial); FÂNTÂNA RECE; RENGHEȚ 09:00 – 17:00

Marţi , 17 Iulie 2018

GROHOŢELE; DUPĂPIATRĂ; TARNIŢA; STĂNIJA 09:00 – 11:00
REEA; BOIŢA; VĂLIOARA; CIULA MICĂ; RĂCHITOVA; MESTEACĂN 09:00 – 16:00
PETRILA (MHC Taia) 09:00 – 16:00
SIMERIA, G. Coşbuc, I. Creangă (parţial), Libertăţii (parţial), Teilor (parţial), A. Vlaicu (parţial), 1 Mai, Biscaria (parţial), Preot Nistor Socaciu (parţial), P. Rareş, Progresului (parţial), I.B. Deleanu 09:00 – 17:00
BÂRCEA MICĂ (parţial); CĂRPINIŞ (parţial); TÂMPA (parţial); ROVINA (parţial); BLĂJENI (parţial); HOMOROD JOSENI; HOMOROD SUSENI; VĂLENI; MERMEZEU 09:00 – 17:00
GROHOŢELE; DUPĂPIATRĂ; TARNIŢA; STĂNIJA 16:00 – 18:00

Miercuri, 18 Iulie 2018

GROHOŢELE; DUPĂPIATRĂ; TARNIŢA; STĂNIJA 09:00 – 11:00
REEA 09:00 – 16:00
BÂRCEA MICĂ (parţial); CĂRPINIŞ (parţial); TÂMPA (parţial); ABUCEA; GRIND; LĂSĂU; TEIU; LĂPUGIU DE JOS; OHABA; FINTOAG; COŞEŞTI; HOLDEA; ROVINA (parţial); BLĂJENI (parţial); MĂGURA; JELEDINŢI; FÂNTÂNA RECE; RENGHEȚ 09:00 – 17:00
SIMERIA, G. Coşbuc, I. Creangă (parţial), Libertăţii (parţial), Teilor (parţial), A. Vlaicu (parţial), 1 Mai, Biscaria (parţial), Preot Nistor Socaciu (parţial), P. Rareş, Progresului (parţial), I.B. Deleanu 09:00 – 17:00
GROHOŢELE; DUPĂPIATRĂ; TARNIŢA; STĂNIJA 16:00 – 18:00

Joi , 19 Iulie 2018

GROHOŢELE; DUPĂPIATRĂ; TARNIŢA; STĂNIJA 09:00 – 11:00
REEA; SARMIZEGETUSA; HOBIŢA SARMI; BREAZOVA; PĂUCINEŞTI 09:00 – 16:00
VULCAN, Pleznitoarea, Gh. Bariţiu, Libertăţii, Teilor, Barierei, Jiului, 22 Decembrie, Florilor, Andrei Mureşan, Pregoterm Vulcan 09:00 – 16:00
SIMERIA, G. Coşbuc, I. Creangă (parţial), Libertăţii (parţial), Teilor (parţial), A. Vlaicu (parţial), 1 Mai, Biscaria (parţial), Preot Nistor Socaciu (parţial), P. Rareş, Progresului (parţial), I.B. Deleanu 09:00 – 17:00
BÂRCEA MICĂ (parţial); CĂRPINIŞ (parţial); TÂMPA (parţial); ROVINA (parţial); BLĂJENI (parţial); HOMOROD JOSENI; HOMOROD SUSENI; VĂLENI; MERMEZEU; TOPLIŢA (parţial) 09:00 – 17:00
GROHOŢELE; DUPĂPIATRĂ; TARNIŢA; STĂNIJA 16:00 – 18:00

Vineri , 20 Iulie 2018

VULCAN, Pleznitoarea 09:00 – 16:00
REEA 09:00 – 16:00